Happynest'te Ispanak Atölyesi Başlıyor!

Çocuklarla mutfağa gireceğimiz ve yeni şeyler öğreneceğimiz bu farklı mutfak atölyelerinde yerler sınırlı.

Devamı

Tefal ile Çekimler

Tefal Türkiye ile özellikle çocuklara yönelik harika tariflerin videolarını çektik. Çok yakında paylaşacağız.Bu çok keyifli çekimlerin bazılarında oğlum Yaman Ali de bana eşlik etti.

Devamı

MyGym Ataşehir Ailesi ile Buluşma

Her Çocuk Ispanak Sevmez kitabını artık MyGym Ataşehir'den de temin edebilirsiniz.

Devamı

Gaziantep Minik Atölye Okulu

Gaziantep Minik Atölye Okulu menüleri artık Her Çocuk Ispanak Sevmez kitabından... Davetli olduğum okulda, şahane mutfak atölyeleri ve söyleşiler düzenledik, çok verimli bir zaman geçirdik.

Devamı

Akatlar Anaokulu Anneleri ile Yemek Seçen Çocuklar Üzerine Söyleşi

Akatlar Anaokulu'nda çocukları yemek seçen, zor yiyen, iştahsız çocuklar üzerine keyifli bir sohbet gerçekleştirdik. Hem yedik, hem dertleştik, hem de fikirler paylaştık. Çok verimli bir seminer oldu.

Devamı

Parents Dergisi 10 Yaşında!

Parents Dergisi 10 yaşını kutladı ve Pique eğlence merkezinde düzenlenen harika yaş günü partisinde biz de vardık!

Devamı

Çocuğunuzla Mutfağa Girin!

Parents Türkiye Dergisi'nin Mayıs 2015 sayısında, çocuğunuzla mutfakta neler yapabileceğinizi anlattım. Alınız, okuyunuz.

Devamı

Kidsnook Çocuk Kitapevi'nde Aç Tırtıl Atölyesi

Aç Tırtıl temalı bir kurabiye kursu düşünün... Üstelik masal anlatımı eşliğinde... Çocuklar için kaçırılmayacak kadar eğlenceli bir etkinliğe Kidsnook çatısı altında imza attık. Bu kursların devamı da gelecek.

Devamı

Tohum Otizm Vakfı Yararına Kurabiye Kursu

Bugün Woodsview International Preschool (Çınar Anaokulu)'da Tohum Otizm Vakfı Okulu öğrencileri için harika bir şenlik düzenlendi. Baloncudan, yüz boyamaya, seramik atölyesinden, tromboline herşey düşünülmüştü. Tabii ben de oradaydım!

Devamı